•  

O nas

Usługi tartaczne w Nowym Mieście Nad Pilicą

Witamy Państwa na naszej stronie internetowej tartaku Angra. Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem w branży tartacznej. Usługi tartaczne świadczymy nieprzerwanie od 1996 roku. Oferujemy Państwu wysokiej jakości palety drewniane oraz skrzynio palety przeznaczonych do przechowywania płodów rolnych.

Drewno budowlane, opałowe oraz skrzyniopalety

W naszym tartaku z powodzeniem zaopatrzą się Państwo także w drewno budowlane oraz opałowe. Produkując je, bazujemy przede wszystkim na surowcach pozyskanych z lasów państwowych. Surowiec skupujemy także od osób prywatnych. Prowadzimy wycinkę drzew i frezujemy pnie. Zapewniamy profesjonalną i precyzyjną jakość ich wykonania.

Usługi tartaczne na najwyższym poziomie

Wychodząc naprzeciw potrzebom i oczekiwaniom naszych Klientów stale poszerzamy ofertę i rozwijamy własne umiejętności. Zależy nam, żeby zarówno produkty, które oferujemy, jak również obsługa, były na najwyższym poziomie. Jesteśmy pewni, że każdy, kto rozpocznie współpracę z firmą Angra, będzie zadowolony i usatysfakcjonowany. Jesteśmy przekonani, że nawiążemy owocną współpracę i zostaniemy partnerami biznesowymi na długie lata.

Wszystkich zainteresowanych współpracą zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty! Zachęcamy Państwa do kontaktu, jeśli mają Państwo jakiekolwiek pytania lub wątpliwości!

Tartak Angra z Nowego Miasta Nad Pilicą zaprasza!